Forex Trading News 2: Wielkiej Brytanii Theresa May Ogłosił Brexit Data

Po obywateli brytyjskich głosowali opuścić Unię Europejską w czerwcu, ekonomiści spodziewają ogromny krótkoterminowy wpływ na rynek finansowy w tym slajdzie w giełdach i zamrożenia inwestycji. Przez weekend, premier Wielkiej Brytanii, Theresa May ogłosiła z Partii Konserwatywnej, że proces Brexit będzie aktywowany przed końcem marca 2017 r Brexit formalny proces rozpocznie aktywując Artykuł 50 traktatu lizbońskiego w Unii Europejskiej. To sprawiło, że funt spadł o około 1% w stosunku do euro € 1,1433, ale nieco później odzyskane w godzinach wieczornych.

W tym przypadku, funt był nadal spadła o 1% w stosunku do dolara, najniższy poziom od 6 lipca, kiedy to uderzył $ 1,2797. Wielu inwestorów i ekspertów finansowych zareagowali na najnowsze wiadomości Brexit.

Analityk finansowy Spreadex mówi, że ogłoszenie może miał “Nic dziwnego, że byli zła wiadomość dla funta”. W wyniku ogłoszenia który uruchamia funt gwałtownie spadać, ceny akcji zaczęły róży, który był postrzegany jako coś dobrego przez FTSE 100. FTSE100 spadł gwałtownie, ale znacznie odzyskane i jest o blisko 10%, ponieważ firm międzynarodowych skierowaną skorzystał z upadku funta.

Zmiany po Brexit

Wiele analityk finansowy i ekonomista przewidzieć znaczący wpływ na gospodarkę Wielkiej Brytanii, gdy Brytanii głosowali opuścić Unię Europejską. Mimo, że Urząd National Statistics pokazują wzrost gospodarczy przyspieszył szybciej niż podczas przygotowań do referendum, nie wydaje się mieć coraz większy spadek zaufania do małych grup roboczych. Te sektory działalności były pesymistycznie o przyszłości niż bycie pozytywnym. Ta niepewność przyszłej ścieżki pozostaje wysokie ryzyko i Wielkiej Brytanii sektor usług finansowych mogą ulec uszkodzeniu. Prezes banku inwestycyjnego Morgan Stanley i Colm Kelleher powiedział, że głównym problemem banku czy zostać i dalszego inwestowania w Wielkiej Brytanii.

Niepewność perspektyw gospodarczych ma znaczący wpływ na rynki finansowe. Brexit wpływa na stosunki między Wielką Brytanią i jej międzynarodowych partnerów handlowych. Ze względu na działalność gospodarczą, to dokonał funt osłabił się wobec innych walut.

Brytyjski funt waluty spadły znacząco po 24 czerwca głosów Brexit, od tamtej pory nie odzyskano i pozostawała niższa z powodu niepewności co do perspektyw wzrostu gospodarczego. Stwierdzono również wpływ relacji między Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Funt odzyskane nieznacznie w stosunku do dolara po tym jak bank centralny USA, który odbył stopy procentowe. To również spadła znacząco w stosunku do euro od € 1,35 do € 1,15.

Wielka Brytania jest jednym z największych gospodarek na świecie miliardy importujących towary i usługi z innych krajów. Zatem Brexit nie tylko wpływają na gospodarkę Wielkiej Brytanii, ale w innych krajach. Jest to również jeden z powodów, rynki akcji w całej Europie spadła po głosowaniu. Wielka Brytania jest jednym z wiodących importerów z krajów azjatyckich, takich jak Chiny i Japonię, co spowodowało ogromny cios dla azjatyckich giełdach.Leave a Reply