Poland Business News 2: PwC zatrudnić 300 specjalistów w Silesia Business Park w Katowicach

Dzięki atrakcyjnej rozwoju PwC, firma zdecydowała się rozszerzyć swoją powierzchnię biurową ponad 2000 mkw w Silesia Business Park zlokalizowane w Katowicach. Światowy gigant doradcza planuje również zatrudnienie ponad 300 specjalistów. Ekspansja dokonał powierzchni najmu w budynkach kompleksu pełni wynajęta teraz.

Katowice i Opole Service Delivery Centre Dyrektor PwC, Paweł Mleczko powiedział: “Planujemy zatrudnić do 200 dodatkowych specjalistów w naszym Centrum Usług Wspólnych pod koniec 2016 roku i szuka kolejnych 100 specjalistów, aby być zatrudniony później. Jesteśmy szczególnie szuka ludzi biegły w języku angielskim i niemieckim, otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i chętnych do pracy w międzynarodowym środowisku. Nasze biura w Silesia Business Park posiada komfortowe i nowoczesne biura, gdzie każdy może znaleźć miejsce pracy, który odpowiada ich styl pracy odpowiednio. Jestem przekonany, że nasi nowi pracownicy będą dostosowywać się do pracy tutaj. ”

W firmie, pracownicy zyskają wielokulturowym i dynamiczne środowisko, miejsce pracy z nowoczesnym stylem i wygodnego biura, pokoju zabaw i chill out strefy. Nowych pracowników otrzymają również kompleksowe szkolenia wprowadzające i specjalistyczne doskonalić i rozwijać umiejętności. Biorąc udział w rynku pracy pozwoli im poprawić ich języków obcych i doprowadzić do obiecującej kariery.

“Dla nas, przedłużanie umowy leasingu mają ogromne znaczenie. To pokazuje, że przestrzeń przewidziana przez nas zaspokaja potrzeby naszych partnerów biznesowych, “mówi Ewelina Kałużna, leasing oraz Dyrektor Asset Management w Skanska Property Poland. “Silesia Business Park został zaprojektowany zgodnie z ideą przyszłościowych biurach, która zapewni narzędzia, które wspierają instytucje w procesach rekrutacji i rozwoju. Istnieją już osiem z 10 talentów zatrudnionych w sektorze ogłosił pragnienie ujrzenia ich potencjalny biura przed podpisaniem umowy o pracę “, dodała.

PwC jest jednym z najbardziej znanych światowych firm doradczych działających w 157 krajach na całym świecie. W ciągu ostatnich siedmiu lat, PwC Service Delivery Center (Centrum Usług Wspólnych) działa w Katowicach świadczeniu usług dla klientów na całym świecie. SDC zapewnia szereg projektów, w tym finansowej, kontroli podatkowych, a także usług kancelarii prawnej iz powrotem. Do tej pory firma zatrudnia ponad 1000 specjalistów w biurach PwC zlokalizowanych na ulicy Chorzowskiej, a obecnie zajmuje 9200 metrów kwadratowych, jako jeden z najlepszych partnerów Skanska.

PwC utrzymała swoją reputację na szczycie w rankingu wśród najbardziej poszukiwanych pracodawców. W chwili obecnej firma posiada osiem biur regionalnych, SDC (Service Delivery Centre) w Katowicach oraz Centrum Kompetencyjne (Center of Excellence) w Gdańsku. Centrum w Katowicach stale rozszerza swoje jednostki. W bieżącym roku firma poszerzyła swoją ofertę usług, dając wsparcie procesów księgowych i kadrowych. PwC Usługi Deliver Centrum uruchomiono również biuro w Opolu na początku września 2016.
PwC w Polsce jest obecnie zatrudnia ponad 3500 specjalistów, oferując wiele możliwości dla swoich pracowników.Leave a Reply